Współpraca

Zaprzyjaźnione witryny, które z całego serca polecam! Jestem otwarta na współpracę, dlatego jeśli chcesz wymienić się bannerami lub nawiązać współpracę w innym wymiarze, możesz napisać do mnie maila (znajdziesz go w dziale „kontakt”) :) W tej zakładce umieszczam jedynie linki do stron, które uznaję za naprawdę wartościowe!
Artefakty.pl – forum literackie

Szczerze polecam Artefakty. To idealne miejsce dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z pisaniem. Znajdziecie tam mnóstwo poradników i przydatnych tematów, z którymi warto się zapoznać. Forum obfituje również w ciekawe dyskusje dotyczące zarówno współczesnych zagadnień literackich, jak i porusza tematy, które nie wychodzą z mody od lat (kanon lektur szkolnych, matury z języka polskiego... długo by wymieniać). Zajrzyj i zostań na dłużej!

Katalogowo – spis blogów na Bloggerze

Ayame tworzy największy spis blogów polskiej blogosfery – mogę to powiedzieć bez cienia wątpliwości. Ale Katalogowo to nie tylko spis! Znajdziecie na nim różne akcje tematyczne takie jak Wyzwanie pisarskie, konkursy na rozdziały miesiąca (i roku!), wpisy z okazji urodzin autorów blogów wpisanych na Katalogowo, polecanki... przede wszystkim to swego rodzaju kafejka i miejsce, w którym blogerzy się spotykają!
Wspólnymi Siłami – Ocenialnia literacka

Jeśli tworzysz, niekoniecznie na blogu, to miejsce dla Ciebie. Zwłaszcza amatorom, zarówno z Wattpada, jak i tych piszących do szuflady, szczerze polecam to miejsce w sieci. To darmowa ocenialnia literacka, dziewczyny z chęcią ocenią Twoją twórczość, zarówno prozę, jak i poezję. Nie boją się też fanfików, więc na co jeszcze czekasz? Wspomniałam, że to wszystko za darmo? :)

Blogi, które czytam:

Skoiastyle – Blog Ali, lifestyle, Skoia będąca Skoią, recenzje. Moja najlepsza, najukochańsza redaktorka pisze o wszystkim i niczym. O sprawach bieżących, blogosferze, codzienności, a także o Monster High. Bo czemu nie!

Treść Mielona – Blog Rafała z recenzjami filmów i seriali. W skrócie: o życiu z kartą Cinema City Unlimited. ;) Lubię sposób, w jaki Rafał opowiada o filmach i serialach i generalnie poczucie humoru, jakie za tym idzie.

Living On My Own – Blog Olgi, na którym recenzuje… słodycze! Omawia tam zarówno słodycze, które można na co dzień dostać w marketach, jak i naprawdę ciekawe produkty z całego świata, dlatego też zawsze chętnie tam wpadam. Poza recenzjami słodyczy Olga co niedzielę porusza również tematy niezwiązane ze słodkościami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cytat miesiąca

Insta