O blogu

Pomysł na Rozpisz się zrodził się w mojej głowie w czasie pandemii koronawirusa, która wywróciła nasze życia do góry nogami gdzieś w marcu 2020 roku. Biorąc pod uwagę różne przeboje, jakie działy się w tym czasie, aż do końca kwietnia nie wprowadziłam tego pomysłu w życie. Ostatecznie, znudzona siedzeniem w domu i szyciem kolejnych maseczek, zdecydowałam, że spożytkuję ten czas jakoś kreatywnie. Być może nie nastał wielki wybuch, ale 24 kwietnia zdecydowałam się założyć Rozpisz się... choć faktycznie działać zaczęło dopiero od maja. ;)


Z miłości do tworzenia

Pewnie na każdym blogu czytasz o tym, że powstał z miłości i pasji do danego zagadnienia. Nie inaczej było i w tym przypadku! Trudno mi wysilić się na oryginalność. Po prostu kocham pisać, odkąd tylko pamiętam. Staram się być lepsza z każdym kolejnym napisanym słowem. Ot i historia! Rozpisz się powstało z myślą o dzieleniu się tą pasją, chęcią rozmawiania o niej oraz po prostu: z potrzeby tworzenia.

I choć na blogu umieszczam wszelkiego rodzaju poradniki, najważniejsza rzecz, jaką musisz wiedzieć o mnie i o tym blogu to... że nie jestem Alfą i Omegą, a mój sposób na pisanie nie jest jedynym słusznym. Może zastanawiasz się, jak zacząć? To blog dla Ciebie. Jesteś na początku swojej drogi i szukasz wskazówek? To również blog dla Ciebie. Nudzisz się i chcesz coś poczytać albo podyskutować o pisaniu czy literaturze? Patrz wyżej. Nie aspiruję do bycia pisarskim guru czy wyrocznią. Mam swoje ulubione przyzwyczajenia w tworzeniu prozy i doskonale rozumiem, że inni lubią inaczej. Ale myślę, że Internet jest na tyle duży, że znajdzie się dość miejsca dla nas wszystkich! :)

Swoje poradniki staram się tworzyć w sposób prosty i przystępny, podawać je zrozumiałym językiem tak, żeby każdy mógł z nich skorzystać. Jeśli masz jakąś propozycję, pomysł lub po prostu chcesz o czymś przeczytać, możesz dać mi znać, nawet anonimowo, z pomocą formularza kontaktowego! :)


Zdjęcia na mojej stronie to darmowe fotografie pochodzące z serwisu unsplash.com lub wykonane przeze mnie – te drugie zawsze odpowiednio oznaczam i gorąco proszę o niepowielanie ich. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cytat miesiąca

Insta