Autorka

Iza Ryżek - Deneve
Cześć, to ja!

Iza „Deneve” Ryżek

Urodziłam się w 1993 roku w małym mieście w kujawsko-pomorskiem. Przeżyłam burzliwy związek z archeologią, który wspominam teraz z pewnym sentymentem. Bloguję, odkąd tylko pamiętam. Standardowo zaczęło się od głupich blogasków na Onecie, później przeniosłam się na Bloggera i zostałam na nim aż do teraz. Piszę głównie dla wyrobienia dobrego nawyku, pozbierania myśli, raczej nie w głowie mi kariera pisarki-blogerki.

Od zawsze lubiłam się bawić słowem pisanym. Posługiwania się nim nie nauczyła mnie szkoła, nie nauczyły też studia, na szczęście Internet świetnie sobie z tym poradził. Czytam, piszę, oglądam, gram. Spora część mojego życia kręci się wokół szeroko pojmowanej popkultury. Moje serce nieprzerwanie bije dla fandomu, choć rozum czasem każe z niego uciekać. ;)

Ukochałam szczególnie fantastykę, chociaż nie pogardzę też dobrymi thrillerami czy kryminałami. Chciałabym napisać kiedyś pełnowymiarową powieść na poziomie, który przy czytaniu wypocin sprzed pół roku nie powodowałby u mnie wypieków wstydu na twarzy. ;)

Głupotki:
27 lat | INFP | Chaotyczny Dobry | Wodnik

1 komentarz:

  1. Nie w głowie ci taka kariera? O, to bardzo dobrze dla świata.

    OdpowiedzUsuń

Cytat miesiąca

Insta